پارچه بازار
خانه / پارچه حوله ای / خرید عمده پارچه حوله ای

خرید عمده پارچه حوله ای

پارچه حوله ای که به صورت متری فروخته می شود، در عرضهای ۱۴۰ و ۱۰۰ سانتی متر در دسترس است. طرح ها و رنگ های پارچه های حوله ای هم بسیار متنوعند. زیرا باید بتوان سلایق و کاربردهای متنوع این پارچه را پوشش داد.

انواع پارچه حوله ای

  • پارچه های حوله ای ساده در رنگ های متنوع تولید و برای سلایق گوناگون در بازار عرضه شده است. پارچه های حوله ای ساده را میتوان برای تولید انواع محصولات حوله ای به کار برد. عرض این پارچه ها معمولا ۱۴۰ سانتی متر است.
  • روی پارچه حوله ای ساده می توان طرح های متنوعی نیز چاپ کرد و به زیبایی و جلوه آن افزود.
  • نوع دیگر پارچه های حوله ای پارچه های نخی رنگی هستند. در این نوع پارچه ها جهت ایجاد طرح ها و نقشه ها از نخ های رنگی در بافت حوله استفاده می شود و این نخها هستند که رنگ پارچه را در هر نقطه از آن مشخص می کنند. ویژگی دیگر این نوع از حوزه‌ها ثبات رنگ است. ویژگی ای که در حوله های چاپی وجود ندارد. زیرا در این حوله ها رنگ بر روی پارچه نچسبیده، بلکه نخ به کار رفته به رنگ مورد نظر بوده است. عرض این نوع از پارچه ها معمولا ۱۰۰سانتی متر است.
  • نوع چهارمی هم  از پارچه های حوله ای تولید و عرضه می شود که عموم مردم بیشتر با آن آشنایی دارند. در این نوع پارچه ها، نقشه مورد نظر نه به صورت چاپی و نه به صورت نخهای رنگی، بلکه با تفاوت ارتفاع نخ در قسمت های مختلف پارچه ایجاد شده است. این پارچه ها هم معمولا در عرض ۱۰۰ سانتی متر تولید و عرضه می شوند.
گروه بازرگانی پارچه بازار افتخار این را دارد که انواع مختلفی از پارچه های حوله ای را که در بهترین کارخانه های کشور تولید شده اند، تامین و عرضه بدارد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرتضی عمادی فر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126239708
شماره تلفن ثابت:02155623096
شماره فکس:02189783484
آدرس کانال: dehkadeparche1@
آدرس سایت: www.parchebazar.com
پست الکترونیکی: m.emadifar@gmail.com
کانال تلگرام