گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پارچه حوله ای | قیمت خرید عمده از درب کارخانه

انواع پارچه حوله اینقش و طرح در پارچه های حوله ایخرید مستقیم از درب کارخانه
پارچه حوله ای
در کارخانجات و عمده فروشی ها، پارچه حوله ای به صورت کیلویی فروخته می شود. به همین دلیل اصطلاح حوله کیلویی رایج است.
امروزه خرید مستقیم از کارخانه ها و یا پخش کنندگان آنها، بسیار ساده و آسان شده است. زیرا گسترش ارتباطات اینترنتی، دسترسی به کارخانجات تولیدی و مراکز اصلی پخش را آسان و کم هزینه می کند.

انواع پارچه حوله ای

پارچه حوله ای از نخ پنبه تولید می شود. پنبه الیافی طبیعی و گیاهی است که از گذشته های بسیار دور به مدت چندین قرن مورد استفاده بشر بوده است. یکی از مهمترین ویژگی های پنبه، آبگیری بسیار بالای آن است. این ویژگی باعث شده بهترین گزینه برای تولید حوله باشد.

نخ های پنبه ای مورد استفاده در صنعت حوله بافی، یا با تکنولوژی رینگ Ring تولید می شوند و یا با تکنولوژی اوپن اند Open-end. نخ های رینگ کیفیت و قیمت بالاتری نسبت به نخ های اوپن دارند. لذا حوله های تولید شده با نخ رینگ گرانتر از حوله ای مشابه بافته شده با نخ اوپن خواهد بود.

کارخانه های تولیدی پارچه حوله ای، معمولاً تولیدات خود را در عرض های 150 و 140 و 100 سانتی متر به بازار عرضه می کنند.

نقش و طرح در پارچه های حوله ای

طرح ها و رنگ ها در این محصولات هم بسیار متنوع است. زیرا باید بتوان سلایق و کاربردهای متنوع این پارچه را پوشش داد. در ادامه به معرفی برخی از انواع پارچه حوله ای می پردازیم:

 • پارچه های ساده که در رنگ های بسیار متنوع تولید و برای سلایق گوناگون در بازار عرضه شده است. از این محصول می توان برای تولید انواع محصولات حوله ای استفاده نمود. عرض این پارچه ها معمولا 150 و 140 سانتی متر است.
 • روی حوله ساده می توان طرح های متنوعی نیز چاپ کرد و به زیبایی و جلوه آن افزود.
پارچه حوله ای
 • نوع دیگر پارچه های حوله ای نخ رنگی هستند.
  در این نوع پارچه ها جهت ایجاد طرح ها و نقشه ها از نخ های رنگی در بافت حوله استفاده می شود و این نخها هستند که رنگ پارچه را در هر نقطه از آن مشخص می کنند
  ویژگی دیگر این نوع از حوزه‌ها ثبات رنگ است. ویژگی ای که در حوله های چاپی وجود ندارد. زیرا در این حوله ها رنگ بر روی پارچه نچسبیده، بلکه نخ به کار رفته به رنگ مورد نظر بوده است.
  عرض این نوع از پارچه ها معمولا 100سانتی متر است.
پارچه حوله ای
 • نوع چهارمی هم از پارچه حوله ای تولید و عرضه می شود که عموم مردم بیشتر با آن آشنایی دارند.
  در این نوع پارچه ها، نقشه مورد نظر نه به صورت چاپی و نه به صورت نخهای رنگی، بلکه با تفاوت ارتفاع پرز در قسمت های مختلف پارچه ایجاد شده است.
  این پارچه ها هم معمولا در عرض 100 سانتی متر تولید و عرضه می شوند.
پارچه حوله ای

خرید مستقیم از درب کارخانه

همانگونه که اشاره شد، امروزه خرید مستقیم از کارخانجات بسیار سهل و آسان شده است. دلیل این امر تحولات در شرایط اقتصادی، افزایش رقابت ها و توسعه زیرساخت های ارتباطی است.
با توسعه زیر ساخت های ارتباطی، مشتریان به آسانی و با یک جستجوی ساده اینترنتی می توانند کارخانجات تولیدی را شناسایی نمایند.
گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار افتخار این را دارد که انواع مختلفی از پارچه های حوله ای را به طور مستقیم از درب کارخانه برای شما ارسال بدارد.
کافی است با ما در تماس باشید.
مرتضی عمادی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید