مشاوره و سفارش

پارچه شمعی پشت نقره ای

فروش عمده پارچه شمعی پشت نقره ای، مرکز واردات پارچه شمعی پشت نقره ای، قیمت خرید مستقیم از مرکز واردات پارچه شمعی، پارچه شمعی پشت لاستیکی، پارچه شمعی آکسفورد، پارچه شمعی طرح دار، پارچه شمعی پشت سفید، پارچه شمعی ریپس پشت دوغی، ریپس سنگین، پارچه شمعی مموری، پارچه شمعی گورتکس، پارچه ضد آب، پارچه شمعی آفتابگیر
برای خریداران عمده پارچه های شمعی بسیار مهم است که بتوانند پارچه مورد نیاز کسب و کار خود را از منابع دست اول تهیه کنند. منابع دست اول در پارچه های شمعی، مراکز واردات و کارخانجات تولید کننده هستند. کسب و کارهایی که بتوانند مواد اولیه خود را از کارخانجات تولیدی و یا مراکز اصلی واردات تهیه نمایند، می توانند سود بیشتری کسب کنند.

پارچه نمدی طرح دار

پارچه نمدی طرح دار در کنار پارچه نمدی ساده از کشور هایی نظیر ترکیه به بازار فروش پارچه ایران راه پیدا می کند. پارچه های نمدی طرح دار ترک به دلیل کیفیت خوبی که دارند، بازار فروش پررونقی داشته و تقاضا برای آن ها به نسبت بالاست.
طرح دار بودن پارچه نمدی باعث شده تا در برخی از مواردی که افراد در دوخت و ساخت دست سازه های نمدی از آن استفاده می کنند، کار برایشان آسان شود. برخی از طرح ها بسیار کاربری و زیبا بوده و در رنگ های متنوع قابل خریداری ست.
چیزی که جالب است بدانید، وجود پارچه نمدی طرح دار ترک در بازار فروش پارچه ایران می باشد که کیفیت فوق العاده ای داشته و از الیاف درجه یک بافته شده است. این پارچه با تفاوت قیمت ناچیزی از بازار قابل خریداری ست.

پارچه زرین فاستون

خرید عمده پارچه زرین فاستون اصفهان، خرید مستقیم پارچه زرین فاستون از کارخانه، مرکز پخش عمده پارچه فاستونی زرین، فروشگاه مرکزی زرین فاستون در تهران، زرین فاستون نجف آباد اصفهان، فاستونی ارزان، پارچه مدارسی، شبه فاستونی زرین فاستون، شبه فاستونی کاویان فاستون، شبه فاستونی بدر نصف جهان، شبه فاستونی تهران جامه
تقریباً تمامی تولیدکنندگانی که پارچه شبه فاستونی مصرف می کنند، زرین فاستون را می شناسند و از آن استفاده کرده اند.

لیست کامل قیمت محصولات

Attention: The internal data of table “1” is corrupted!
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

@Parchebazar1

شماره ثابت

۰۲۱۲۸۴۲۴۱۹۶

ایمیل

m.emadifar@gmail.com

اینستاگرام

@parchebazar1

درباره ما :

گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار انواع پارچه ها را به صورت مستقیم از درب کارخانه برای شما ارسال می کند. همچنین ما پذیرای سفارشات شما برای تولید پارچه بر اساس مشخصات درخواستی هستیم، این مجموعه با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع انواع پارچه آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار

مرتضی عمادی فر

Call Now Buttonتماس بگیرید